Kim jesteśmy?

O Firmie


PALMAX istnieje na rynku od 2008 roku. Początkowo zajmowaliśmy się usługami marketingowymi i fotografią reklamową. Stopniowo zwiększyliśmy nasze ofertę także o usługi internetowe. Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno usługi związane z fotografia jak i usługi obejmujące szeroko rozumianą reklamę w internecie: tworzenie stron, sklepów internetowych od podstaw, pozycjonowanie stron www, projektowanie materiałów reklamowych ( foldery, wizytówki, logotypy itp.). Wykonujemy też druki wizytówek i ulotek.

Od początku działalności wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów umożliwiajac im pozyskanie wysokiej jakości usług przy zachowaniu atrakcyjnych i konkurencyjnych cen. Jesteśmy przy tym elastyczni w tym co robimy i podejmujemy się realizacji zarówno drobnych zleceń jak i większych projektów.

Dzięki takim cechom jak rzetelność, terminowość, fachowość grono naszych nowych klientów nieustannie się powiększa. Nie boimy się nowych trudnych wyzwań zarówno w dziedzinie usług foto i usług internetowych.